Svatební oznámení

V této galerii se můžete podívat na malou ukázku svatebních oznámení, která zprostředkováváme od různých firem zabývajících se touto činností. Větší výběr z nových katalogů Vás potom čeká přímo v našem salonu.

V případě rezervace svatebních šatů u nás, máte automaticky slevu na všechna svatební oznámení 500,- Kč.

KOLIK OZNÁMENÍ STOJÍ?

Ceny svatebních oznámení se pohybují podle ceníku jednotlivých firem a to již od 15,- Kč za kus. K ceně objednaného oznámení je přičtena částka 250,- Kč za předtiskové sestavy za oznámení (150,- Kč za jmenovky). Tato částka je poplatek za zpracování grafického návrhu a ostatních činností souvisejících s tiskem. Dále je k ceně přičtena doprava a to od 130,- Kč do 200,- Kč a v některých případech i obálky.

JAK FUNGUJE OBJEDNÁVKA?

Sepsanou objednávku odešleme ještě tentýž den do příslušné firmy. Na délku tisku svatebního oznámení od odsouhlasení grafického vzhledu nemáme vliv!! O všech informacích týkající se průběhu tisku, Vás ale budeme informovat na e-mail, nebo telefonicky. Do 3 dnů od objednávky Vám bude zaslán grafický náhled oznámení, které bez Vašeho odsouhlasení nepošleme do tisku. Pokud naleznete chybu, nebo se Vám grafický vzhled nebude líbit, máte nárok na další dvě opravy grafického vzhledu zdarma. Další jakákoliv změna je zpoplatněna dle ceníku jednotlivých firem. Po odsouhlasení grafického náhledu poputuje oznámení do tisku, který zpravidla trvá 7-10 pracovních dní. U některých druhů je to 10-20 pracovních dní. Poté Vás telefonicky kontaktujeme a můžete si oznámení kdykoliv vyzvednout.

Při objednávce svatebního oznámení se platí záloha alespoň 30% z konečné ceny svatebního oznámení.

-->