Společenské šaty

JAKÉ VELIKOSTI NABÍZÍME?

V nabídce máme společenské šaty, které jsou určené jak pro družičky, tak i k jiným příležitostem jako jsou plesy, promoce, nebo taneční. Vybírat můžete z velikostí 34-52. V případě, že Vám šaty nebudou dokonale sedět, rádi je Vám upravíme na míru.

ZAKÁZKOVÉ ŠITÍ SPOLEČENSKÝCH ŠATŮ!

Nabízíme také možnost ušití šatů na zakázku z Vámi vybraného a zakoupeného vrchového materiálu. Stačí si pouze přinést látku a případně i přibližnou fotografii pro představu, jak by šaty měly vypadat. My s Vámi probereme Vaši konečnou představu, vezmeme si Vaše míry a domluvíme se na termínu 1. zkoušky.

ŠATY NA POLONÉZU

Dále nabízíme opravdu velký výběr šatů na polonézu s cenou už od 1.500,- Kč.  Velké oblibě se těší každoroční množstevní akce na 500,- Kč, která spočívá v odběru 10 a více kusů šatů z jedné školy (organizace) na jeden termín. Lze také domluvit hromadné přivezení šatů na konkrétní místo, pomoct při oblékání do šatů a následně je po ukončení předtančení a focení opět odvézt. Každá další započatá hodina čekání po skončení předtančení je zpoplatněna  částkou 150,- Kč.

DĚTSKÉ ŠATY A ŠATY K 1. SVATÉMU PŘIJÍMÁNÍ

Velký výběr u nás mají i malé družičky. A to i ty nejmenší. Šaty jsou ve velikostech od 104 cm do 158 cm. Zkrátka nepřijdou ani malí ženichové. Pro ty máme připravené kompletní obleky včetně vestičky, motýlků a kravat. Chlapecké obleky jsou vhodné i k prvnímu svatému přijímání.

-->